top of page

Korespondenční Mozkocvičírna

I v situaci, kdy se nemůžeme setkávat osobně na lekcích v učebnách, můžeme být v kontaktu. 

Být jen doma a sledovat zprávy může být deprimující a psychicky velmi náročné. Ke zvládnutí této situace pomůže několik opatření. Nenechat se zahltit aktualitami, zavést si pravidelný režim, být s někým v kontaktu alespoň po telefonu a zaměstnat svou hlavu něčím novým, pokud možno trochu náročným. A přesně to má za cíl každá z lekcí Korespondenční Mozkocvičírny.

Co tento kurz obnáší:

  • každou středu ráno nová lekce ve formátu PDF ve vaší emailové schránce

  • v každé lekci milý dopis a 7 cvičení pro mozek

  • řešení úloh z minulé lekce a zajímavé paměťové tipy

Přínosy pro vás:

  • je na co se těšit, protože koho by nepotěšilo, když najde ve schránce pozdrav

  • promažete své mozkové závity

  • nová témata k diskusi s rodinou či přáteli

Varianta A


5 lekcí za 500 Kč


Po dobu pěti týdnů vám vždy ve středu ráno přistane v e-mailové schránce zpráva s pracovním sešitem ve formátu PDF k vytištění.

Varianta B


10 lekcí za 900 Kč


Po dobu deseti týdnů vám vždy ve středu ráno přistane v e-mailové schránce zpráva s pracovním sešitem ve formátu PDF k vytištění.

Varianta C - tištěná poštou

10 lekcí za 1200 Kč

Po dobu deseti týdnů vždy v úterý ráno odešleme Českou poštou vytištěný aktuální pracovní sešit. Měl by být tedy během středy ve vaší poštovní schránce. Nepotřebujete tak ani připojení k internetu, ani tiskárnu, budete potřebovat jen tužku a své mozkové závity. Vše ostatní zařídíme za vás.

Máte zájem o Korespondenční Mozkocvičínu pro klienty vašeho klubu seniorů, pečovatelské služby nebo jiné organizace? Napište mi na e-mail pametvpohode@seznam.cz a já vám pošlu speciální nabídku.

bottom of page